Jste zde

vichřice

Už to vidíte? Je to tu a je to strašné.

Zítra v noci touhle dobou dosáhne vichr na Mysu Horn rychlosti ne 30 uzlů, ale 50 uzlů. To je 101 km/hodinu. Vlny se zvednou sedmimetrové.  Větrem se bude prodírat první loď s Yannickem Bestavenem.  Za ním pojede Charlie Dalin. Pokud nezpomalí.

Slapy doprava: nebuďte překvapeni, ve Štěchovickém kopci se jede 50

Nebuďte překvapeni, ve Štěchovickém kopci je umístěna značka s omezením rychlosti na 50 km, platí pro tři čtvrtiny kopce. Ve Štěchovickém kopci na silnici 102 ze Štěchovic do Slap (na Živohošť) stále doznívají důsledky víkendových bouřek. Průtrž s přívalovým deštěm viditelně spláchla stráně podél silnice a hnala vše, co jí stálo v cestě před sebou a na vozovku: kamení, hlínu, klády stromů. Z kopce stále vytéká proud vody přes silnici.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer