Jste zde

Sportovní akce

Jachtaři! Další luxusní akce: jachetní závod o pohár Atlantidy

Další luxusní akce na Slapském jezeře se uskuteční tuto sobotu 20. června 2015. Jachetní závod O pohár Atlantidy se pojede v rámci seriálu FUN regat Slapský pohár. Start je v sobotu ve 13,00 hodin na Staré Živohošti. Pohár Atlantidy není pohár zmizelé země, nýbrž hotelu Atlantida. Vidět budou SUPER OPEN závodní jachty. 

Rubrika: 

Chodci pozor! V sobotu 15, 25, 35 a 50 kolem Slapského jezera. Po cestě restaurace.

Kdo si chce vyčistit hlavu procházkou, má možnost tuto sobotu. Protože doba je strašná, nabízí se rovnou pochod na 50 kilometrů. Start a cíl je ve Štěchovicích. Občerstvení v restauracích na trase. Na pochod Údolím zlatonosné Kocáby ze Štěchovic kolem Slapského jezera zve Klub českých turistů Štěchovice. Připraveny jsou trasy 15, 25, 35 a 50. 

Rubrika: 

První vítr! První závod! První show!Jachetní show! Opravdová podívaná, mimořádné výkony závodníků. Tak jsme zaznamenali první závod na Slapském jezeře. Konal se právě dnes. Na přední vítr směrem na bójku před Novou Rabyní a na zaďák zpátky před Ždáň. Průjezd kolem startovní lodě před Modrou loděnicí. To všechno jsme pozorovali ze Skalice a bylo to vskutku velkolepé divadlo. Přinášíme první tři fotky z vrcholné akce.

Rubrika: 

Mimořádná událost. Ještě je čas vyrazit do Davle.

Dnes se na Vltavě v Davli konají rychlostní závody sportovních motorových lodí. Dobrá příležitost podívat se, setkat se s lidmi, prostě vypadnout a přijít na normální myšlenky. Pořadatelem a propagátorem jsou je Davle Marina a Český svaz vodního motorismu.

Rychlostní závody sportovních lodí se nazývají "Davelská jitrnice", rychlíky mají trať od Starého Davelského mostu 1 km po proudu, tedy od Davelského mostu směrem k Vranému. V době rozjížděk bude uzavřená plavba celkem čtyřikrát v úseku říční kilometry 78 – 77, jak vyplývá z opatření obecné povahy Státní plavební správy.

Rubrika: 

Na větrném závodě o Pohár Atlantidy se děly věci, aktualizace o Slapském poháru

Za vydatného větru a v obtížných větrných podmínkách Slapského jezera se dnes sešla elita slapského jachtingu na premiéře úplně nového závodu Slapského poháru o Pohár Atlantidy. Závodu se zúčastnilo 40 lodí a zvítězila dlouhodobě neporazitelná loď Marbo. Pořadatelem byl hotel Atlantida na Staré Živohošti, děly se věci a Slapyreport byl u toho. Na titulním snímku fotografa Petra Stříbrného je známý jachtař Zdeněk Lucie Malý.

Rubrika: 

Modrá stuha je tu. V sobotu na Slapech závod o nejrychlejší loď

Jeden z posledních jachetních závodů na Slapském jezeře startuje v sobotu od 11,00 hodin od jachetního klubu Královská Měřín (JKK). Tradiční závod o nejrychlejší loď na Slapech Modrá stuha je závodem dálkovým, takže ze startu na Měříně se pojede buď dolů směr Slapská přehrada ke kapličce nebo nahoru směrem k živohošťskému mostu, kde budou umístěny točné bóje. Podle větru. Bude-li počasí jako loni, čekejme nevítr a scény podobné té naší na fotografii z loňské Modré stuhy. Na lodi Jupí 3 parkuje se spinakrem uprostřed jezera posádka Stříbrný - Válová.

Rubrika: 

Kobylníky!

Rubrika: 

Jachtaři a romantici: v sobotu závod 24 hodin dnem i nocí Slapským jezerem

Mimořádný závod, Slapská 24hodinovka - O pohár vodních elektráren startuje zítra v 11,00 hodin nad Slapskou přehradou "u kapličky". Závod je mimořádný, protože je nejdelší, nejobtížnější a také nejkrásnější ze všch jachetních závodů na Slapském jezeře - jak rok co rok informuje yachtmen.cz. Závodu se pravidelně účastní mimořádné lodě a mimořádné posádky. Až v noci ze soboty na neděli uvidíte po hladině Slapského jezera kroužit světélka, jsou to oni, jachtaři a romantici.

Rubrika: 

Voda, skoky, zpěv i sex: velká show v Hřiměždicích High Jump 2013

Rubrika: 

Stránky

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer