Jste zde

Kulturní akce

Bob Klepl s Vysavačem ve Slapech. Už tuto sobotu.

Už tuto sobotu v deset hodin dopoledne začne v chráněném bydlení Fara ve Slapech každoroční festival Cihlavest. Program je nabitý, žánry různé a bylo by možné napsat, že každý si přijde na své, kdyby to nebylo ošklivé klišé. Vrcholem programu je ovšem bez všech pochyb Divadlo Studio DVA a one man show Boba Klepla Vysavač od 21,00 hodin.

Rubrika: 

Cihlafest v sobotu celý den ve Slapech

Rubrika: 

Dnes večer Garage a Tony Ducháček v Davli

Obec Davle zve všechny do Davle, kde se dnes na hřišti večer od 20,00 hodin koná koncert skupiny Garage a Tony Ducháček, vstupné pouhých 120,- Kč a nekupte to. A protože je na plakátu napsáno, že jde o legendární underground z Prahy, tak by bylo pro potvrzení tohoto označení dobré, aby akci jako za diktatury rozehnali policajti, domníváme se. Když návrat undergroundu, tak se vším všudy.

Rubrika: 

Chcete vidět Bordel na ministerstvu? Jeďte do Dobřichovic.

Rubrika: 

Mimořádná událost na Slapech. Nikoli pro turisty.

Na břehu Slapského jezera, tam, kde se setkává minulost s přítomnosti, Rakousko s Čechy, u kaple na Rovínku promluví Páter Pawel Adam Debek o Matce Boží.

Rubrika: 

Tajemné Slapy zvítězily

Tajemná socha Setkání Sv. Jana s andělem umístěná 40 metrů pod hladinou Slapského jezera zvítězila dnes v anketě portálu iDnes. Toto mimořádné dílo ocenilo hlasem 548 lidí z celkových 3 353 hlasujících.

Rubrika: 

Hlasujeme pro sv. Jana s andělem ve Slapském jezeře


Až nad Slapskou přehradou, tam, co se na jezero vozí lodě, uvidíte potapěče, vězte, že míří 40 metrů pod vodu, k Setkání sv. Jana s andělem.  Kliknete-li na webu iDnes na tlačítko "kraje", otevře se anketa, ve které můžete dát právě této soše instalované pod hladinou Slapské přehrady hlas. Hlasovat je možné do čtvrtka 28. března do 12,00 hodin.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer