Jste zde

Ve Slapech se v sobotu koná bombová pouť


Tento kolotoč na snímku je nyní už postaven. V sobotu odpoledne začíná ve Slapech dvoudenní pouť. A bude to bomba, bude ta maratón. Živá hudba pod širým nebem do pozdní noci, tanec se psy, přijde i Mireček a v neděli se koná společný odchod do restaurace U Neužilů. Ve Slapech se bude konat čtyřiadvacítka od dvou do dvou. Pozvánka je uvnitř článku, zvětšíte ji kliknutím.


Pouť zahájí v sobotu ve dvě hodiy odpoledne v centru Slapy nad Vltavou klaun Mireček programem pro děti. Od 15,00 čeká návštěvníky tanec
se psy, následuje dechovka a končit se bude hudbou pod širým nebem až do jedné hodiny noční. V neděli pak začínáme - jak jinak - než přivítáním návštěvníků na mši, od 11,00 hodin je ve slapském kostelu Petra a Pavla sloužena hodinová mše. A po ní se podle programu do 14,00 hodin uskuteční neformální setkání před kostelem a "společný odchod do restaurace U Neužilů".

Celá slapská čtyřiadvacítka od 14,00 do 14,00 bude letos mimořádnou akcí. Pouťové a další atrakce, vlídné vstupné Kč 50,-, děti do 15 let zdarma. Přijďte všichni zve obec Slapy, hasiči a farnost. No nejeďte tam!

-ire-

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer