Jste zde

Státní plavební správa se změnila na plavební úřad s fotogalerií

Přesměrován na "plavení úřad" je každý, kdo potřebuje vyhledat na Státní plavební správě informace k vodní cestě, plavebním dokladům nebo v lodním rejstříku a použije letitou adresu Státní plavební správy  www.spspraha.cz. Nový web pod názvem "plavební úřad" změnil vzhled, obsah zůstal zachován stejně jako pobočky v Přerově, Praze a v Děčíně. Přibyla ovšem fotogalerie a fotografie z Labe, Vltavy a z Lipna, přičemž jako jeden z autorů fotografií je uveden bývalý ředitel Státní plavební správy Luděk Cidlina spolu s PR a fotografickou agenturou.


Co si o tom myslí Slapyreport? Nuže názor Slapyreportu: O výletech úředníků Státní plavební správy služební lodí po Lipně kolovaly mezi jachtaři na Lipně vždy nepravdivé legendy spadající do jachtařské latiny, a proto ani my nevěříme, že by bývalý ředitel Státní plavební správy Cidlina jezdil na Lipno cvakat špatné fotky jak na běžícím pásu. Naopak, podle pojednání na webu dalšího uvedeného autora fotografií o mimořádné velikosti významu fotografie pro prezentaci, si myslíme, že jde o zajímavý umělecký záměr současné postmoderny.


.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer