Jste zde

Slapyreport hlásí po vzoru České televize místa, kde čekají benga

Přestože Slapyreport považuje za pokleslost hlášení České televize, kde na řidiče po cestě na jejich zahraniční dovolenou číhají benga, rozhodl se po vzoru ze zákona občany placené televize také takový seznam vytvořit. Přinášíme proto seznam míst, kde stává dopravní policie na cestě na domácí dovolenou na Slapy. Našim stálým čtenářům i policistům se rovnou omlouváme. 

Pro psychicky narušené jedince odjíždějící na dovolenou z České republiky odvysílala Česká televize seznam míst, kde po trase jejich cesty číhá dopravní policie, v hlavních zprávách večer 23. června 2015. Protože Česká televize je jako vysílání veřejné služby ze zákona normotvorná, neboli styl, obsah a vkus pro veřejnost určující, Slapyreport po vzoru ČT přináší totožnou informaci pro psychicky narušené jedince na cestě na domácí dovolenou ke Slapskému jezeru na silnici hrůzy II/102.

1. Zbraslav před kamenolomem. Na konci Zbraslavi následuje po 70 zničeho nic přechod pro chodce a 50. Policisté stávají u vjezdu do zbraslavkého lomu.

2. Zbraslav přibližně uprostřed lomu. Nyní tam dlouho nebyli, ale dříve stávali na místě přibližně ve středu lomu. Je tam 70.

3. Strnady autobusová zastávka. Je tam přechod a 50, před tím 70.

4. Měchenice, na začátku před prvním domem, kde je prodej vína a sýrů. Před měchenickým železičním mostem je totiž 60. Stává tam měřící vůz.

4. Měchenice na výjezdu od železničního nádraží. Je tam 50.

5. Měchenice, na konce Měchenic. Měřící vůz někdy stává uprostřed Měchenic u plotu.

6. Davle před výrobnou masa pana Dolejšího, 50.

7. Davle u kostela sv. Kiliána, zastávka autobusu. Je tam 50, avšak mnoho lidí vyjede po projetí centra Davle a rozjede se vyšší rychlostí do zatáčky, za kterou čekají.

8. Davle, na konci u zelenini a u PÍĚ, 50, ale dlouho tam nebyli.

9. Štěchovice, na začátku u pekárny a cukrárny a zeleniny.

10. Štěchovice, na konci u prodejny hraček.

11. Štěchovice/Slapy na konce štěchovického kopce. Měření ovšem probíhá na jeho začátku při výjezdu ze Štěchovic.

Seznam sestavila: Irena Válová

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer