Jste zde

Slapy on-line špinavá voda, Rusové a žáby

Teplota u Slapského jezera byla dnes přes den 28 stupňů, hladina jezera je vysoko, jezero je plné. Voda je velmi špinavá, zakalená, na dno není vidět ani u břehu. Podél břehů v zálivech se všude ozývají žáby a my jsme je i viděli. Hnědí žabáci a žabky plavali prsa úplně jako lidé, potápěli se mezi trávou a ...Prostě budeme mít pulečky, to je jasné.


Naopak na volném jezeře mezi Rabyní a Skalicí se projíždějí mladí Rusové na šlapadlech a gumácích. Někteří se koupali. Na plachetnicích se právě stavějí stěžně. Což je škoda, protože dnes "to k tomu" docela bylo, vál stálý mírný vítr, kterému pomáhaly výměny vzduchu z tepla.


U Dolešjích v Davli mají na výloze nápis, že v pondělí a v úterý je otevřeno od 7 hodin do 17 hodin a ře 1. a 8. května jsou státní svátky a je zavřeno. Ve Štěchovicích stál dnes benzín 36,50 Kč. Na celé cestě dnes nebyli žádní policajti, kolonu vozidel na Slapy dosti nebezpečně předjížděli dárci.


Dnes jsme se také dozvěděli nové příběhy. A protože jsou dost výživné, brzy se o ně podělíme. Zůstaňte na příjmu.

Tags: 
Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer