Jste zde

Slapy on-line počasí a policie

Aktuální teplota v Praze 24 stupňů, teplota povrchu vozovky na výjezdu z Prahy Strakonická 37 stupňů, aktuální teplota Slapy u jezera 25 stupňů.


V posledních dnech po jediné přístupové cestě na Slapy na silnici 102 stává policie a měří rychlost, a to střídavě:


Strnady u zastávky autobusu, Měchenice - vozidlo před železničním mostem, policejní pak zastavuje před obchodem se sýry Mechěnická plovárna, Měchenice na konci obce, Davle stánek s potravinami za křižovatkou na Jílové, Davle u kostela na zastávce autobusu, Štěchovice, vozidlo měří před koncem obce na začátku štěchovcikého kopce, kde se všichni rozjíždějí a přidávají do dlouhého kopce a porušují 50! Policejní vůz vás zastaví až nahoře na kopci po pěti kilometrech!


Řadoví policisté to nechtějí dělat, ale jsou k těmto akcím nuceni obcemi. Obvyklá situace: zastaven je Franta, který veze z lesa dříví a rozjede se do kopce 60,  zatímco kolem rychlostí 160 km/h projíždí tank nebo motorkáři.

Tags: 
Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer