Jste zde

Rybářům, jachtařům i motoristům pro radost dodatečně

Kdo se nemohl jít podívat na trojvýstavu pro jachtaře, rybáře a motoristy Boatexpo, Moderní rybář a 4x4, může se s námi dodatečně podívat nyní a zjistit, zda o něco přišel. Atmosféru výstavy pro Slapyreport věrně na fotografiích zachytil Petr Stříbrný z www.mediastyl.cz. Hned na úvodní fotografii mu hezky zapózovala posádka slavné lodi La Grace, která tímto všechny zdraví! A jdeme dál. Když na ryby, tak jedině Land-Roverem.


Když na ryby, tak jedině Land-Roverem nebo take vojenským veteránem. Přípustné je také cokoli moderního, avšak musí to být 4x4, protože jiným způsobem se normální chlap v naší divočině k vodě nedostane a už vůbec nedostane svůj úlovek od vody.


 


Když s dětmi k vodě nabo na vodu, tak jedině se slušivými a funkčními vestičkami. Hezké barevné vestičky pro dětičky jako důvod k veselé fotečce. Pro potěšení.


U jachtařů nás zaujala šikovná kajutová plachetnice z rodu Viva. Pro české jachtařské revíry velikost "tak akorát". Měli jsme smůlu, zrovna u ní nikdo nebyl, bývali bychom se vnutili na prohlídku kajuty a obhlédli, jak to tam mají a hlavně zda mají vše, co mají mít.


Upozornění: Všechny fotografie lze kliknutím zvětšit!


A také důležité knihy, které musí přečíst každý jachtař, dobrodruh nebo ten, kdo hodlá žít na moři, cestovat vlastní lodí, uskutečnit plavbu kolem světa. Vše užitečné, zábavné a potřebné nabízí vydavatelství Jaroslava Foršta s rodinou na snímku.


Stylové tričko na ryby si na místě mohl nechat u starého zbrojnoše vyrobit i ten, kdo chodí na ryby pěšky. Nám se líbily zákusky, pejsek, kterého vozili na kočárku, samozejmě Zdeněk Hofman, o kterém jsme natočili video zde a otočný simulátor převráceného vozu zde. Všechno se nám sem nevejde, takže zbytek aut, lodí i veselých fotografií je umístěn na rajčeti zde:


Naleznete tam unikátní obytný přívěs na ryby, živou štiku, robota pro filmování z výšky, hromadu slaniny a klobás nebo třeba luxusní jachtu od firmy Bavaria. Dortíky nakonec si ale opravdu nemůžeme odpustit.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer