Jste zde

Pro ty, kdo nehromadí krámy, je v sobotu vánoční trh v Davli.

PPL vám to nepřiveze a prostor vám další krámy nezaberou. Jsou to maličkosti pro radost a musí se za nimi dojet. Z Prahy je to co by kamenem dohodil a nabídka je lákavá.


Rodinné farmy, přírodní kosmetika, autorské šperky, keramika, vše jmenovitě s jasným původem a prý i příběhem. Se vztahem k místu: usedlost Medník, farma Třebsín, farma Němcová. Takové mají být vánční trhy tuto sobotu 14. prosince v Davli od 09,00 - 18,00 hodin v objektu Vltavanka, a to uvnitř i venku. Určitě jedeme pro dárek, pro atmosféru, podívat se, co dělá český venkov a české tvořivé ženy, jak stojí na pozvánce obce Davle. Těšíme se už teď.

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Kde se kouří a nekouří

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer