Jste zde

Přístav Port Vell je místo, kde se odehraje náš příští příběh

V televizi právě dávají pořad s názvem Přístav. Bez obsahu - snad kromě hlouposti, což je také obsah. Náš příběh se odehrává také v přístavu. Avšak v přístavu Port Vell v Barceloně. Na rozdíl od českého Přístavu, náš příběh natočený v přístavu Port Vell, obsahuje moře, odvahu, výkon, tři oceány a technologie. A lidi, kteří přes svoji výjimečnost s námi mluvili tak, jako jachtař mluví s jachtařem. Jak?

Přímo, přátelsky, kolegiálně a vůbec ne hloupě.

Zůstaňte na příjmu! Tentokrát je to pravda!

Irena Válová

Foto budovy starého přístavu Port Vell v Barceloně: Petr Stříbrný

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Kde se kouří a nekouří

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer