Jste zde

Povodeň kulminuje, hlásí jachetní klub Kotva Praha z Chuchle

Povodeň kulminuje, tak se nazývá album aktuálních fotografií ze sídla Yacht klubu Kotva Praha v Malé Chuchli vedle veslařského oddílu. Už od včerejška museli jachtaři převážet lodě do bezpečí, viz album Povodně 2013. Jak plyne ze snímků, lodě včera odtlačné a uklizené na suchu, se nyní ocitly na vodě. Kdo místo zná, ten uvidí rozsah povodně (a tudíž budoucích škod). Podívejte se na aktuální stav včetně Strakonické zde.


Také Císařská louka, sídlo mnoha jachetních oddílů a klubů je včetně lodí pod vodou. Také tam včera probíhala evakuace lodí do bezpečí. Snímky ze zatopeného Jachetního klubu Císařská louka a ze zdivočelé Vltavy na www.yachtmen.cz

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Kde se kouří a nekouří

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer