Jste zde

Nehoda za Davlí směrem na Štěchovice!

Až do půl dvanácté je na dnes plánováno odstraňování nehody na silnici II/102, která vede ke Slapskému jezeru. Nehoda osobních automobilů se stala o půl desáté dopoledne. Podle dopravních informací jde o místo 500 m za Davlí směrem na Štěchovice. S komplikacemi musí tedy počítat ti, kteří míří ke slapskému jezeru stejně jako ti, kteří jedou od jezera do Prahy na pravidelný nedělní nákup. Místo nehody mezi Davlí a Štěchovicemi je rovný a nikterak nebezpečný úsek podél Vltavy, kde se ovšem z nějakých důvodů každou chvíli stane nehoda včetně smrtelných. A to i přesto, že na tomto jednoduchém úseku se objevuje stále více omezujících značek i čár.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer