Jste zde

MODERNÍ RYBÁŘ na pražském Výstavišti: premiéry, vychytávky a slevy

 Od zítřka 21. listopadu do neděle 24.listopadu  2013 se na pražském Výstavišti uskuteční trojvýstava pro jachtaře, rybáře a milovníky terénních vozů. Z pozvánky, kterou jsme obdrželi, vybíráme pár údajů pro rybáře. Protože těch se vyskytuje na březích Slapského jezera nejvíce na rozdíl od terénních vozů, které v tuto chvíli na Slapech nahrazují ponejvíce divoká prasata.


Veletrh Moderní rybář zažije premiéru: testovací bazénovou dráhu, ve které se budou testovat nástrahy a návnady, akce prutů, echolotů, zavážecích lodiček atd.


Chorvatská firma Monarch-Dok Fishing Rules bude přímo na veletrhu jako ukázku vyrábět woblery.


Jistě zaujme i světová novinka, WIFI SONDA FISH FINDER, která přenáší obraz z dění pod vodní hladinou přímo na displeje chytrých mobilních telefonů.


Expozice Českého rybářského svazu bude obsahovat také dvě velká akvária plná ryb.


Většinu vystavovaných exponátů je možné zakoupit, a to za veletržní ceny. Pro milovníky slev bude probíhat výprodej skladových zásob, a to za slevy ve výši až 99%!


 


Slapyreport doporučuje pro více informací shlédnout www.modernirybar.cz

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer