Jste zde

Mimořádná akce: Slapyreport vás natočí! Zveřejnění, zviditelnění, pozvání! Jednejte rychle!

Kolem Slapského jezera přibývají zajímavé služby, dobré restaurace, pozoruhodné podniky.

Najít vás je však mnohdy časově náročné. Návštěvníci se v nabídce rozložené na obou březích kolem 44 kilometrů dlouhého jezera ztrácí.

Ať jste tradiční podnik nebo nový podnik u Slapského jezera, pomůžeme vám a vašemu podnikání ukázat se, představit se, pozvat zákazníky.

Slapyreport přijede a natočí vám prezentační spot v mimořádné akci: pro první tři přihlášené navrhneme, natočíme a zprodukujeme profesionální spot v délce do dvou minut za 9 990 Kč. Cena zahrnuje i naše náklady na filmovou techniku a dopravu. Spot vám zůstane a použijete ho, jak budete chtít.

Jednejte rychle!

Pokud si budete přát, bude spot zavěšen i na web Slapyreportu, který vykazuje velmi dobré SEO, velmi dobrou reakci a pozici ve vyhledávačích. 

Hlaste se a piště na mail: redakce@slapyreport.cz

Akce trvá do 31. května 2017. Jednejte rychle, přichází nejhezčí část jara a nejlepší měsíce na natáčení!

Proč to děláme? Jsme profesionálové v médiích, kteří Slapyreport  neprovozují kvůli zisku, a proto nabízíme službu za symbolickou cenu. Máme k jezeru, k lidem a podnikům u jezera vztah. Chceme vás poznat a podpořit.

 

 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Kde se kouří a nekouří

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer