Jste zde

Další bengál na vodě, tentokrát v Modřanech

Slapyreport opravdu netušil, že jej čte tolik rodin s dětmi, které tak milují vodu a lodě a které vyhledávají různé způsoby, jak naložit s časem, co, kde a kdy vidět nebo dokonce prožít. Slapyreport se proto polepšil a přináší avízo na další bengál na vodě. Už příští sobotu!

Tentokrát ve Freestyleparku v Modřanech, kde mají i skákací rybu a hrady. K vidění bude též onen létající muž neboli Fly board show, který byl hlavní atrakcí akce Lodě na vodě. A to vše bez vstupného a s podporou Evropské unie, tedy za peníze nás všech.


OPEN PARTY PROGRAM – AKTIVNÍ RELAX 27. 4. 2013 14:00 hod. ZAHÁJENÍ AKCE, REGISTRACE HRÁČŮ Beach volejbalového turnaje


15:00 hod. FLY BOARD SHOW – novinka na trhu 15:30 hod. BARMANSKÁ SHOW 17:00 hod. VODNÍ LYŽE A WAKEBOARDING SHOW


18:00 hod. koncert VosaNaVostro Moderuje Pavel Cejnar, DJ Petr Dobeš


Po celou dobu možnost vyzkoušet veškerá sportoviště na vlastní kůži – trx, wakeboarding, wakesurfing, projížďky na motorovém člunu, skákací boty, in-line, elektrické skateboardy, segway a další… Doprovodný program pro děti všech věkových skupin, včetně tvořivé dílny od Baby office, skákací hrady, cukrová vata a mnohem víc…. Výborné občerstvení od našich kuchařů pod vedením Radka Roubíčka

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer