Jste zde

Chodci pozor! V sobotu 15, 25, 35 a 50 kolem Slapského jezera. Po cestě restaurace.

Kdo si chce vyčistit hlavu procházkou, má možnost tuto sobotu. Protože doba je strašná, nabízí se rovnou pochod na 50 kilometrů. Start a cíl je ve Štěchovicích. Občerstvení v restauracích na trase. Na pochod Údolím zlatonosné Kocáby ze Štěchovic kolem Slapského jezera zve Klub českých turistů Štěchovice. Připraveny jsou trasy 15, 25, 35 a 50. 

Na 34. ročník pochodu Údolím zlatonosné Kocáby zve KČT Štěchovice. Pochod se uskuteční v sobotu 20. června 2015. Start a prezentace je na autobusovém nádraží v centru  Štěchovic od 7,00 do 10,00 hod. Připraveny trasy 15, 25, 35 a 50 km. Speciální trasa je určená rovněž  rodičům a prarodičům s kočárky a štěchovičtí turisté všechny srdečně zvou. Pozvánka a informace jsou zde.

Jako první odstartují od 07,00 – 09,00 ráno ze Štěchovic účastníci trasy na 35 a na 50 kilometrů. Účastníci pochodů na 25 a 15 kilometrů startují od 08,00 – 10,00 hodin. Startovné je 20 Kč pro dospělé a 10 Kč pro děti.

Podle pozvánky musí všichni dojít zpátky do Štěchovic do 18,00 hodin téhož dne. Kdo se ztratí nebo padne po cestě má to laskavě dát na vědomí pořadateli, aby nebyl zbytečně pátrán. V cíli bude podle pozvánky malé občerstvení. „Jinak v restauracích na trase,“ píše se v pozvánce, která končí přáním Zdraví došli!

Lidé by se měli pochodu zůčastnit hned z několika důvodů: 1. Osobně si prohlédnout místa, kam se lze odstěhovat. 2. Sdružit se s jinými lidmi a najít podobně smýšlející lidi. Vzájemná podpora nás jednotlivých lidí je potřeba už nyní a bude potřeba ještě více. 3. Začít si zvykat na dlouhé pochody.

 

-ire-

 

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Kde se kouří a nekouří

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer