Jste zde

Chcete vidět Bordel na ministerstvu? Jeďte do Dobřichovic.

Chcete-li vidět Bordel na ministerstvu, zajeďte na Zámek Dobřichovice buď na premiéru 5.7. 2013 nebo na představení 6.7.2013. Jde o ve Francii hranou divadelní hru francouzského autora, kterou pro ČR režíruje Petr Říha a podle obsahu je francouzská současnost velmi podobná té české. Je zákonité, že v socialistickém bordelu se lidé chovají stejně ve Francii nebo v Čechách. Už za komunistické diktatury se říkávalo, že v bordelu se dobře žije, ale zapomínalo se dodat, že jen některým. A protože socializmus v Čechách ve skutečnosti nikdy neskončil, jen se aktuálně obohatil o fašistické prvky, platí to stále. Dokud bude v ČR socializmus trvat, bude v zemi bordel, korupce, legální rabování čerpadlářů dotací z evrosvazu za cenu dluhů Čechů atd. atd. a ani tisíc divadelních her na tom nic nezmění.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Kde se kouří a nekouří

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer